Про нас

Видавництво «Смірна» розпочало своє служіння в Україні наприкінці 1999 року.

Група братів, спостерігаючи, як після горбачовської перебудови поява тисячних тиражів усіляких книг привела до того, що церкви, а також будинки євангельських християн стали наповнюватися сумнівною (і за якістю, і за змістом) літературою, ухвалила рішення щодо створення видавництва, яке отримало назву «Смірна».

«Смірна» — біблійне слово, яке має два значення. Одне з них — це назва міста в Малій Азії.

Апостол Іван у перших віршах Книги Об’явлення розповідає про те, як Господь Ісус оцінив служіння семи малоазійських церков. Привертає увагу опис церкви міста Смірни — єдиної, що уникла осудження з вуст Господа (Об. 2:8-11). У її служінні не було відзначено ні єресі, ні моральних гріхів. Так, Господь бачив її вбогість, утиски й образи з боку неправдивих християн. Так, у майбутньому їй довелося винести ще більше різних скорбот і утисків, однак саме ця церква виявилася поставленою у приклад усім наступним поколінням християн.

Сучасним видавництвам вельми бракує того, за що похвалив Господь цю церкву — вірності. Сьогодні можна мати багатство, славу й успіх у справі християнського книговидання — і водночас животіти в духовній убогості. Вірність у справах, словах і думках — це те, чого очікує Господь від покутуваних Їм людей. Що ж допомагало смірнським віруючим устояти у вірі й у слухняності при найнесприятливіших обставинах? Дві обітниці: «Не лякайся! Я Перший і Останній» і «Будь вірний до смерти, і Я тобі дам вінця життя». Усе в Божих руках — від нас очікується лише вірне перебування в любові до Господа. Виходячи з цих міркувань, наше видавництво було названо «Смірна». Зміст цієї назви був символічно відбитий у вигляді емблеми: із семи зірок (церков) у славу Божу найбільше світло випромінювала зірка смірнської церкви. Такі причини й історія назви нашого видавництва.

Основні напрямки діяльності видавництва «Смірна»:

1. Видання серій книг: Актуально сьогодні, У бібліотеку проповідника, Для жінок про жінок, Мої улюблені оповідання, Просто учні, Розмальовки, Родина.

2. Видання журналів «Християнськая семья», «Живой родничок» і «Живе джерельце».

3. Робота з вітчизняними й закордонними авторами.